Право оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності строком на 10 років, за цільовим призначенням: для рибогосподарських потреб (10.07); площею 10,4980 га, що розташована в межах с.Гунча, Гайсинського району Вінницької області, кадастровий номер 0520881800:03:003:0460

Номер аукціону LRE001-UA-20260514-02782
Ідентифікатор 6a05b4c3c251fcb42f9fec4b
Дата публікації 14.05.2026 14:40
Останні зміни 18.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
32 212.17 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
322.12 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
9 663.65 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 14.05.2026 14:40 до 18.05.2026 18:00
Період запитань
з 14.05.2026 14:40 до 14.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 18.05.2026 18:00 до 14.06.2026 20:00
  • з 14.05.2026 14:40 до 18.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 18.05.2026 18:00 до 14.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 15.06.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Право оренди земельної ділянки комунальної власності строком на 10 років, за цільовим призначенням: для рибогосподарських потреб(10.07); площею 10,4980 га, що розташована за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, с. Гунча, кадастровий номер 0520881800:03:003:0460, категорія земель: землі водного фонду. Протягом п’яти банківських днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту – 10000,00 грн.
1 Лот виставляється вперше
8
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.