Продаж права оренди земельної ділянки площею 12,6709 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01),яка розташована за межами населених пунктів Стриївськкої сільської ради, Звягельського району, Житомирської області

Номер аукціону LRE001-UA-20260512-55500
Ідентифікатор 6a02f3e72b817a6d86343c6c
Дата публікації 12.05.2026 12:33
Останні зміни 14.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
56 097.94 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
560.98 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
16 829.38 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 12.05.2026 12:33 до 14.05.2026 18:00
Період запитань
з 12.05.2026 12:33 до 15.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 14.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
  • з 12.05.2026 12:33 до 14.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 14.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 16.06.2026 12:45 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди земельної ділянки площею 12,6709 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01), яка розташована за межами населених пунктів Стриївськкої сільської ради, Звягельського району, Житомирської області, кадастровий номер 1824081800:05:000:0268
1 Лот виставляється вперше
02
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2

Нормативна грошова оцінка
467 482.81 грн.
Строк оренди
7
Актив
земельної ділянки площею 12,4697 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
12,6709
гектар
HAR
001.00
Рілля
01.01
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Рілля; 01.01
Характеристики земельної ділянки
12,6709
Житомирська область
11788
Немильня
1824081802
за межами
50.43235000
27.76567000
Всі документи аукціону та пов'язані додатки
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації