Оренда земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, строком на 10 років, площею 0,0075 га, що розташована в межах м. Дунаївці, вулиця Героїв Маріуполя, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області, кадастровий номер 6821810100:01:245:0050, вид цільового призначення - 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Номер аукціону LRE001-UA-20260422-89506
Ідентифікатор 69e8d7474a91a0d617593c27
Дата публікації 22.04.2026 17:12
Останні зміни 24.04.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
6 602.93 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
66.03 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
1 980.88 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 22.04.2026 17:12 до 24.04.2026 18:00
Період запитань
з 22.04.2026 17:12 до 24.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 24.04.2026 18:00 до 24.05.2026 20:00
  • з 22.04.2026 17:12 до 24.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 24.04.2026 18:00 до 24.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 25.05.2026 12:45 Очікується
    Земельні торги
Оренда земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 10 років, площею 0,0075 га, що розташована в межах м. Дунаївці, вулиця Героїв Маріуполя, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області, кадастровий номер 6821810100:01:245:0050, вид цільового призначення земельної ділянки - 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Протягом п’яти робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту – 12000,00 грн.
1 Лот виставляється вперше
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.