Продаж права оренди земельної ділянки площею 9,2862 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), розташованої за межами населених пунктів Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області 5120882000:01:002:0639

Номер аукціону LRE001-UA-20260422-57025
Ідентифікатор 69e880a94a91a0d6175937e2
Дата публікації 22.04.2026 11:02
Останні зміни 23.05.2026 9:16
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
36 021.73 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
360.22 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
10 806.52 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 22.04.2026 11:02 до 24.04.2026 18:00
Період запитань
з 22.04.2026 11:02 до 25.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 24.04.2026 18:00 до 25.05.2026 20:00
  • з 22.04.2026 11:02 до 24.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 24.04.2026 18:00 до 25.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 26.05.2026 12:35 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди земельної ділянки. Площа 9,2826 га. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01). За межами населеного пункту Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області. Кадастровий номер земельної ділянки 5120882000:01:002:0639
1 Лот виставляється вперше
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
За попередньою домовленістю по тел. +380984198115
Відповідно до ч. 7 ст.137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимоги щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу ділянок та набуття права користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженою ПКМУ №1013 від 22.09.2021 року

Нормативна грошова оцінка
300 181.10 грн.
Строк оренди
7
Актив
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01). Кадастровий номер земельної ділянки 5120882000:01:002:0639. Площа 9,2826 га. Місце розташування:За межами населених пунктів Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області