Оренда земельної ділянки комунальної власності, строком на 10 років, за цільовим призначенням: Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07); площею 0,0196 га, що розташована в межах м. Гайсин, вул. Центральна, Гайсинської міської ради, Гайсинського району, Вінницької області, кадастровий номер 0520810100:06:002:0440

Номер аукціону LRE001-UA-20260413-22566
Ідентифікатор 69dcf2a46be71515f5b9b1a0
Дата публікації 13.04.2026 16:41
Останні зміни 12.05.2026 14:58
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
25 014.87 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
250.15 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
7 504.46 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 13.04.2026 16:41 до 15.04.2026 18:00
Період запитань
з 13.04.2026 16:41 до 13.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 15.04.2026 18:00 до 13.05.2026 20:00
  • з 13.04.2026 16:41 до 15.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 15.04.2026 18:00 до 13.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 14.05.2026 11:00 Очікується
    Земельні торги
Оренда земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 10 років, площею 0,0196 га, що розташована в межах м. Гайсин, вул. Центральна, Гайсинської міської ради, Гайсинського району, Вінницької області, кадастровий номер 0520810100:06:002:0440, категорія земель: житлової та громадської забудови, вид цільового призначення земельної ділянки – 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Протягом п’яти робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту – 30000,00 грн.
1 Лот виставляється вперше
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.