Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 1,2211 га, за кадастровим номером 7324010100:03:001:0823, яка розташована за межами м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області.

Номер аукціону LRE001-UA-20260408-83823
Ідентифікатор 69d65599a37d3596d8d9baa9
Дата публікації 08.04.2026 16:18
Останні зміни 11.05.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
6 671.95 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
66.72 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
2 001.59 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 08.04.2026 16:18 до 10.04.2026 18:00
Період запитань
з 08.04.2026 16:18 до 11.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 10.04.2026 18:00 до 11.05.2026 20:00
  • з 08.04.2026 16:18 до 10.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 10.04.2026 18:00 до 11.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 12.05.2026 12:25
    Торги не відбулися
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 1,2211 га, за кадастровим номером 7324010100:03:001:0823, з цільовим призначенням 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області
2
7324010100-0823
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Контактні дані працівника, відповідального за ознайомлення з земельною ділянкою та час і місце проведення огляду об’єкту: Грищук Олександра Андріївна , тел.: 0983031675. У робочі дні з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі: документи або відомості, обов’язковість подання яких встановлена частиною сьомою статті 137 Кодексу

Нормативна грошова оцінка
55 599.58 грн.
Відсутні.
Строк оренди
7