Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 17.3879 Га , що знаходиться за адресою: Волинська область, Ковельський район, Самарівська сільська рада, урочище Головище; кадастровий номер 0724286900:02:002:0549

Номер аукціону LRE001-UA-20260407-37503
Ідентифікатор 69d4e09cd84b4b990693c951
Дата публікації 07.04.2026 13:46
Останні зміни 12.05.2026 13:09
Статус аукціону Очікується оприлюднення протоколу
Перейти до аукціону
Стартова ціна лота
14 615.54 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
146.16 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
4 384.66 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 07.04.2026 13:46 до 09.04.2026 18:00
Період запитань
з 07.04.2026 13:46 до 11.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 09.04.2026 18:00 до 11.05.2026 20:00
  • з 07.04.2026 13:46 до 09.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 09.04.2026 18:00 до 11.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • з 12.05.2026 12:40 до 12.05.2026 13:09
    Земельні торги
  • з 12.05.2026 13:09 до 20.05.2026 18:00
    Очікується оприлюднення протоколу
  • з 12.05.2026 13:09 до 09.06.2026 18:00
    Очікується підписання договору / акту
1 Лот виставляється вперше
017
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
У робочі дні з 10:00 до 16:00 , тел.: +38 068 000 57 34
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
20 865.48 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
73 077.71 грн.
Строк оренди
10
Актив
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 17.3879 Га , що знаходиться за адресою: Волинська область, Ковельський район, Самарівська сільська рада, урочище Головище ; кадастровий номер 0724286900:02:002:0549