Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18.1425 га, кадастровий номер: 0723381900:04:002:1567.

Номер аукціону LRE001-UA-20260225-03451
Ідентифікатор 699ef74f9ce71adeb21eac91
Дата публікації 25.02.2026 15:21
Останні зміни 29.03.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
28 259.72 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
282.60 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
8 477.92 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 25.02.2026 15:21 до 27.02.2026 18:00
Період запитань
з 25.02.2026 15:21 до 29.03.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 27.02.2026 18:00 до 29.03.2026 20:00
  • з 25.02.2026 15:21 до 27.02.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 27.02.2026 18:00 до 29.03.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 30.03.2026 11:45
    Торги не відбулися
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18.1425 га, кадастровий номер: 0723381900:04:002:1567, що розташована за адресою: Волинська область, Ковельський район, Смідинська сільська рада, за межами населеного пункту, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид використання – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
1 Лот виставляється вперше
05
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Тарасіч Наталія Василівна, тел. 0(68) 560 49 27
Згідно п.7 ст.137 Земельного кодексу України

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
27 200.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
235 497.70 грн.
Згідно містобудівної документації
Відсутні
Строк оренди
10
Актив
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18.1425га, кадастровий номер: 0723381900:04:002:1567, що розташована за адресою: Волинська область, Ковельський район, Смідинська сільська рада, за межами населеного пункту, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид використання – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.