Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6.8919 га, кадастровий номер 4822083000:04:000:0082, яка знаходиться за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р., с/рада. Мічурінська, реєстраційний номер ОНМ 806821848220

Номер аукціону LAP001-UA-20260417-41019
Ідентифікатор 69e25b9edac70ff2a79b6434
Дата публікації 17.04.2026 19:11
Останні зміни 11.05.2026 14:02
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
432 200.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
4 322.00 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
129 660.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 17.04.2026 19:11 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 19:11 до 28.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 28.05.2026 20:00
  • з 21.04.2026 18:00 до 28.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 29.05.2026 11:40 Очікується
    Земельні торги
з 21.04.2026 18:00 по 21.05.2026 23:59
1 Лот виставляється вперше
76285812
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
2
1
у зберігача

Нормативна грошова оцінка
269 074.55 грн.
Експертна грошова оцінка
432 200.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
76285812
Орган що видав
Приватний виконавець Булахевіч С.В.
Дата виконавчого провадження
21.08.2025 21:00:00
Актив
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
6,8919
гектар
HAR
01.01
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
001.01
Рілля