Аукціон з продажу 1/4 земельної ділянки загальною площею 5,8833 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, Михайло-Лукашівська сільська громада. Кадастровий номер 2321583000:03:001:0035. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Номер аукціону LAE001-UA-20260511-37192
Ідентифікатор 6a017cc713d16533f31d421c
Дата публікації 11.05.2026 9:52
Останні зміни 13.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
95 898.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
958.98 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
28 769.40 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 11.05.2026 9:52 до 13.05.2026 18:00
Період запитань
з 11.05.2026 9:52 до 14.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 13.05.2026 18:00 до 14.06.2026 20:00
  • з 13.05.2026 18:00 до 14.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 15.06.2026 11:30 Очікується
    Земельні торги
1/4 земельної ділянки загальною площею 5,8833 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, Михайло-Лукашівська сільська громада. Кадастровий номер 2321583000:03:001:0035. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2
80382860
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з приватним виконавцем Проценко Д.Ю. з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за телефоном: 0950066445, 0632066445.
Відповідно до ч.7 ст. 137 Земельного кодексу України, п.29 ВИМОГИ щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженої Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р.
На ділянці комунікації відсутні

Нормативна грошова оцінка
267 531.78 грн.
Експертна грошова оцінка
95 898.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
80382860
Орган що видав
Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Д.Ю.
Дата виконавчого провадження