Земельна ділянка, кадастровий номер 7410400000:04:005:0032. Місце розташування: Чернігівська область, м. Ніжин, вулиця Миколаївська (Інтернаціональна), 24. Цільове призначення: Категорія земель. Землі сільськогосподарського призначення. Вид цільового призначення земельної ділянки: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства. Площа земельної ділянки, гектарів 0.0653. Експлікація земельних угідь: 06 Перелоги.

Номер аукціону LAE001-UA-20260428-10935
Ідентифікатор 69f0b01d4bc264f75e453c0e
Дата публікації 28.04.2026 16:03
Останні зміни 30.04.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
83 900.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
839.00 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
25 170.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 28.04.2026 16:03 до 30.04.2026 18:00
Період запитань
з 28.04.2026 16:03 до 02.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 30.04.2026 18:00 до 02.06.2026 20:00
  • з 30.04.2026 18:00 до 02.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 03.06.2026 12:05 Очікується
    Земельні торги
Земельна ділянка, кадастровий номер 7410400000:04:005:0032. Місце розташування (адміністративно-територіальна одиниця): Чернігівська область, м. Ніжин, вулиця Миколаївська (Інтернаціональна), 24. Цільове призначення: Категорія земель. Землі сільськогосподарського призначення. Вид цільового призначення земельної ділянки: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства. Площа земельної ділянки, гектарів 0.0653. Експлікація земельних угідь: 06 Перелоги. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 3081789874104.
2
79207162/2
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Зберігач: Клунко Вячеслав Васильович, тел. (096) 860 01 73, тел. (063) 165 70 97
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч. 7 ст. 137 ЗКУ та п. 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р.

Нормативна грошова оцінка
1 321.22 грн.
Експертна грошова оцінка
83 900.00 грн.
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
4 366.53 грн. (Без ПДВ)
Ні
Продаж земельних ділянок
Арешт нерухомого майна - постанова, про опис та арешт майна (коштів) боржника, серія та номер: АСВП: 79207162, виданий 06.02.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Коваль Віталій Олександрович. Арешт нерухомого майна - постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: АСВП: 79207162, виданий 27.09.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Коваль Віталій Олександрович.