земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 0.1418 га, кадастровий номер: 1825484900:02:004:0280, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Соколів, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Номер аукціону LAE001-UA-20260320-13886
Ідентифікатор 69bd41689a8774b586f532fa
Дата публікації 20.03.2026 14:45
Останні зміни 22.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Стартова ціна лота
31 886.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
318.86 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
9 565.80 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 20.03.2026 14:45 до 24.03.2026 18:00
Період запитань
з 20.03.2026 14:45 до 22.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 24.03.2026 18:00 до 22.04.2026 20:00
  • з 24.03.2026 18:00 до 22.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 23.04.2026 11:50
    Торги не відбулися
1 Лот виставляється вперше
80055016
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Зберігач: Опанасюк Наталія Олексіївна, тел.: +38094 50 50 750. Ознайомитись з земельною ділянкою можливо за її місцем розташування.
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.

Нормативна грошова оцінка
23.04 грн.
Експертна грошова оцінка
31 886.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Обтяження № 63331003, постанова про арешт майна боржника, серія та номер: 80055016, видане 30.01.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія Олегівна. Вид обтяження: арешт нерухомого майна, арешт земельної ділянки
Інформація про арешти